Mėgaukitės mūsų BLACK FRIDAY 20 % nuolaida visoms prekėms, naudojant kodą BLACKDAY2020

ANGEL'S TENDERNESS

Sinerginis eterinų aliejų mišinys

Sinerginis eterinų aliejų mišinys galvos skausmui, migrenai malšinti.

Talpa: 10ml

ANGEL'S TENDERNESS

Sinerginis eterinų aliejų mišinys

Sinerginis eterinų aliejų mišinys galvos skausmui, migrenai malšinti.

Talpa: 10ml

100 % PERDIRBAMA PAKUOTĖ
Kiekis
11,00 €

(109,92 € 100ml)

Ši eterinių aliejų sinergija efektyviai padeda kovoti su kamuojančiu galvos skausmu, migrena, nuovargiu ir apatija. Teigiamai veikia bendrą savijautą ir energetiką. Levandų ir pipirmėčių eterinių aliejų duetas yra vienas iš efektyviausių galvos skausmo numalšinimui, švelnios migrenos gydymui, taip pat nuima nervinę įtampą, emocinį stresą, nuovargį. Nuostabaus aromato citrinų ir apelsinų eteriniai aliejai žinomi kaip tonizuojančios medžiagos, gerinančios nuotaiką, teigiamai veikiančios savijautą, padedančios esant emociniam bei fiziniam skausmui. Saldžiųjų pelargonijų natos pasižymi nuostabia savybe skleisti gerą energiją, atpalaiduoti, nuraminti. Šis eterinių aliejų mišinys puikiai tinka esant protiniam nuovargiui, galvos smegenų spazmams ir svaigimui, gerina dėmesio koncentraciją.

Lavandula angustifolia (Levandų) aliejus, Mentha piperita (Pipirmėtės) aliejus, Citrus medica limonum (Citrinų) aliejus, Citrus sinensis (Apelsinų) aliejus, Pelargonium graveolens (Saldžiųjų pelargonijų) aliejus, *D-limonene, *Linalool, *Citral.

* natūraliai randamas eteriniuose aliejuose.

Daugiau informacijos apie ingredientus rasite čia.

Tinka naudoti inhaliacijoms aliejai taip pat gali būti kaip kvapas namams: aromaterapiniai garintuvai (difuzoriai) patalpoje paskleis gardų aromatą, kuris veikia psichoemociškai, taip pat gaivina ir valo orą.

Rekomenduojama naudoti tik suaugusiems.

Geriausia sunaudoti per 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

Produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

9998 Prekės
Atsiliepimų nėra
Čia gali būti jūsų atsiliepimas