Mėgaukitės mūsų BLACK FRIDAY 20 % nuolaida visoms prekėms, naudojant kodą BLACKDAY2020

AVOKADO ALIEJUS

Natūralus aliejus

 Maitinantis, stangrinantis ir drėkinantis aliejus.

AVOKADO ALIEJUS

Natūralus aliejus

 Maitinantis, stangrinantis ir drėkinantis aliejus.

100 % PERDIRBAMA PAKUOTĖ
Talpa
Kiekis
4,10 €

Dėl savo sudėtyje turimų antioksidantų, kurie padidina kolageno kiekį viršutiniame odos sluoksnyje, avokadų aliejus yra ypatingai naudingas kiekvienos iš mūsų odai. Ypač norint apsaugoti ją nuo raukšlelių, o vėliau ir kitų senstančios odos požymių. Kolagenas neabejotinai stiprina odą bei padaro ją elastingesne. Kartu šiame aliejuje yra ir didelis kiekis sterolių, kurie yra laikomi veiksmingais gydant saulėje nudegusią odą bei randus. Nepamirškime ir minkštinamųjų avokado aliejaus savybių, kurių dėka jis idealiai tinka drėkinti sausai, pažeistai ar pleiskanotai odai, bei padeda jai atsinaujinti. Rekomenduojama visiems odos tipams. 

Avokadų natūralus aliejus. Kilmės šalis: Pietų Afrika

Iš avokadų išgautas aliejus yra labai naudingas aromaterapijoje ir malonus naudoti atpalaiduojančių masažų metu, mat turi raminamųjų ir atpalaiduojančių savybių. Dėl visų šių odai, plaukams ir net bendrai organizmo sveikatai naudingų savybių, avokado aliejus yra dažnai įtraukiamas į kitų produktų, pavyzdžiui veido kremų ar masažinių aliejų, sudėtį.

Geriausia sunaudoti per 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos. 

Produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

9983 Prekės
Atsiliepimų nėra
Čia gali būti jūsų atsiliepimas