CHRISTMAS DELIGHT

Eterinių aliejų mišinys

Praturtina namus dangišku kvapu ir puikiai sukuria jaukumą ir džiaugsmingą atmosferą per Kalėdas

CHRISTMAS DELIGHT

Eterinių aliejų mišinys

Praturtina namus dangišku kvapu ir puikiai sukuria jaukumą ir džiaugsmingą atmosferą per Kalėdas

100% recyclable packaging
Kiekis
7,20 €

Ši eterinių aliejų kompozicija skirta švenčių laikotarpiu sukurti nepakartojamai žavią, jaukią, magišką atmosferą Jūsų namuose ir išsyk pajusti kalėdinę laimę, džiaugsmą ir vidinę šilumą. "Christmas delight" - spygliuočų, prieskonių ir citrusinių vaisių kvapų derinys, turintis stebuklingą savybę įkvėpti teigiamų emocijų, pakelti nuotaiką, suteikti šventinės energijos, sušildyti jausmus ir atverti širdis bendravimui. Egzotiški bei gaivūs apelsinų, pušų, eukalipto eteriniai aliejai sleidžia itin malonų, neįkyrų aromatą, stiprina imunitetą, sukuria draugišką atmosferą jūsų aplinkoje, o tradicinius kalėdų kvapus primenantys gvazdikėlių, cinamono eteriniai aliejai prideda žemišką pustonį ir kartu su kitais aliejais sukuria tarsi kalėdinį sapną - tonizuoja, sušildo jausmus, suteikia ramybės, jaukumo, harmonijos ir tuo pačiu aromatizuoja kambarį. Garinant šį eterinių aliejų mišinį "Christmas delight" greitai įsijausite į šventinę kalėdų nuotaiką ir nusiteiksite džiaugsmingai.

Sudėtis: Citrus sinensis oil, Cinnamomum zeylanicum leaf oil, Eugenia caryophyllus flower oil, Pinus sylvestris oil, Eucalyptus globulus oil. 

Geriausia iki: 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

Netto 10ml

Naudojimo nurodymai: įlašinkite kelis lašus į difuzorių, atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite, kad nuostabus aromatas užpildytų jūsų namus. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui.

Pristatymo laikas: produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

9999 Prekės
Atsiliepimų nėra
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Pasitelkite gamtos jėgą....
Pasitelkite gamtos jėgą....
Visos teisės saugomos. 2019 © VILANA NB LTD. Sukurta su Ideabooz