CHRISTMAS DELIGHT

Eterinių aliejų mišinys

Praturtina namus dangišku kvapu ir sukuria jaukumą per Kalėdas.

Talpa: 10m

CHRISTMAS DELIGHT

Eterinių aliejų mišinys

Praturtina namus dangišku kvapu ir sukuria jaukumą per Kalėdas.

Talpa: 10m

100 % PERDIRBAMA PAKUOTĖ
Kiekis
10,00 €

(72,00 € 100ml)

Ši eterinių aliejų kompozicija skirta švenčių laikotarpiu sukurti nepakartojamai žavią, jaukią, magišką atmosferą Jūsų namuose ir išsyk pajusti kalėdinę laimę, džiaugsmą ir vidinę šilumą. "Christmas delight" - spygliuočų, prieskonių ir citrusinių vaisių kvapų derinys, turintis stebuklingą savybę įkvėpti teigiamų emocijų, pakelti nuotaiką, suteikti šventinės energijos, sušildyti jausmus ir atverti širdis bendravimui. Egzotiški bei gaivūs apelsinų, pušų, eukalipto eteriniai aliejai sleidžia itin malonų, neįkyrų aromatą, stiprina imunitetą, sukuria draugišką atmosferą jūsų aplinkoje, o tradicinius kalėdų kvapus primenantys gvazdikėlių, cinamono eteriniai aliejai prideda žemišką pustonį ir kartu su kitais aliejais sukuria tarsi kalėdinį sapną - tonizuoja, sušildo jausmus, suteikia ramybės, jaukumo, harmonijos ir tuo pačiu aromatizuoja kambarį. Garinant šį eterinių aliejų mišinį "Christmas delight" greitai įsijausite į šventinę kalėdų nuotaiką ir nusiteiksite džiaugsmingai.

Citrus sinensis (Apelsinų) peel oil, Cinnamomum zeylanicum (Cinamono) leaf oil, Eugenia caryophyllus (Gvazdikėlių) flower oil, Pinus sylvestris (Pušų) oil, Eucalyptus globulus (Eukalipto) oil,*D-limonene, *Linalool. 

* natūraliai randamas eteriniuose aliejuose.

Daugiau informacijos apie ingredientus rasite čia.

Įlašinkite kelis lašus į difuzorių, atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite, kad nuostabus aromatas užpildytų jūsų namus. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui.

Geriausia sunaudoti per 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

Produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

39 Prekės
Palikti atsiliepimą

e

Nereikia kaledinis kvapas ir kaledom nuptials Namie!!love it!!