Free shipping on orders of 50€  and over ( LT only ). View here. 

LAZDYNŲ RIEŠUTŲ ALIEJUS

Natūralus aliejus

 Aliejus maitina, drėkina, švelnina, gali padidinti odos elastingumą, skatina ląstelių atsinaujinimą.

40%
Lazdyno Riešutų Aliejus

LAZDYNŲ RIEŠUTŲ ALIEJUS

Natūralus aliejus

 Aliejus maitina, drėkina, švelnina, gali padidinti odos elastingumą, skatina ląstelių atsinaujinimą.

100% recyclable packaging
Talpa
Kiekis
2,46 €
4,10 €

Lazdynų riešutų aliejus dėl sudėtyje esančių riebalų rūgščių, antioksidantų (vitamino E) ir kitų vertingų biologiškai aktyvių medžiagų, gali būti tinkamas sausai odai drėkinti. Lengvai įsigeria, nepalieka riebumo jausmo. Manoma, jog turi savybę reguliuoti odos riebalų išsiskyrimą, todėl gali būti naudojamas ne tik sausos, bet ir mišrios, riebios ir į aknę linkusios odos priežiūrai Aliejus maitina, drėkina, švelnina, gali padidinti odos elastingumą, skatina ląstelių atsinaujinimą, gali būti naudojamas suvytusios odos tamprumui palaikyti. Tinkamas kūno masažui. Naudojamas daugelyje kosmetinių priežiūros priemonių – losjonų, kremų, kaukių, balzamų gamyboje; turi valančių, poras sutraukiančių ypatybių; ypač rekomenduojamas jautriai, pleiskanojančiai, spuoguotai, paraudusiai odai, įdegusios odos drėkinimui, kaip apsauginė priemonė nuo išsausėjimo prieš saulės vonias; gali būti naudojamas kaip pagalbinė priemonė prieš senėjimą, smulkių raukšlelių atsiradimą; tinka kaip plaukų puoselėjimo, paakių ir lūpų priežiūros priemonė. 

Sudėtis: Lazdynų riešutų aliejus

Geriausia iki: 6 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos. 

Naudojimo nurodymai: kaip ir visus kitus bazinius aliejus geriausia naudoti ant drėgnos odos, tam man labiausiai tinka įvairūs hidrolatai.

Pristatymo laikas: produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 7-10 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

63-hazelnut-oil
7 Prekės
Atsiliepimų nėra
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Pasitelkite gamtos jėgą....
Pasitelkite gamtos jėgą....
Visos teisės saugomos. 2019 © VILANA NB LTD. Sukurta su Ideabooz