103656320_3221199777901680_7642112394996388984_n_1.jpeg

Apie mane

Vienomet tai įvyko...

Gyvenimas davė man tris gražius vaikus ir nuostabią santuoką. Bet tai nebuvo lengva – buvo laikai, kai aš jaučiausi išsikrovusi...

Vieną dieną aš pažiūrėjau į veidrodį ir pamačiau bailų veidą, blyškią odą ir senos moters raukšles, kurios žiūri į mane. Vienintelis dalykas, kuris spindėjo iš vidaus, buvo mano akys. Aš buvau laiminga, bet mano pavargęs kūnas man sakė ką kitą... Ir aš negalėjau suprasti priežasties. Aš naudoju geriausius, plačiai reklamuojamus, prabangius aliejus, kremus ir serumus. Aš naudojau naujausios mados odos priežiūros produktus ir specialistų rekomendacijas, kurie garsiai šaukdami apie stebuklingus rezultatus man žadėjo amžinąją jaunystę.

Aš esu kosmetologė

Atradau gamtos galią kūno priežiūrai

Taigi vieną dieną nusprendžiau paimti kremo indelį ir atidžiai perskaičiau aprašymą ir informacinį lankstinuką. Tai atvėrė man akis ir supratau, kad daugelio odos priežiūros produktų, kuriuos naudoju, ingredientai nebuvo tokie sveiki ir nekalti, kaip maniau. Ir čia aš pradėjau ieškoti kitokio sprendimo. Iš pradžių maniau, kad tik stebuklas gali vėl sugrąžinti jaunystę mano odai, ir tik magas gali išlyginti raukšles. Bet Motina Gamta man atsakė! Viskas, ką turėjau padaryti, buvo suprasti gamtos galią. Štai kaip aš atradau gamtos galią kūno priežiūrai.

131890815_239015064239822_2876990429423956425_n.jpeg
Pradėjusi savo tyrimus, radau senus natūralių aliejų mišinių ir kremų receptus, kuriuos mūsų protėviai naudojo šimtus metų prieš išrandant žodį "vaistinė". Labiausiai įdomus faktas buvo tas, kad visa tai galima padaryti namuose, naudojant įvairius eterinių aliejų derinius, šiek tiek žinių ir aistros. Norint pritaikyti receptus šiuolaikinio pasaulio reikmėms, reikėjo laiko. Bet aš tikiu, kad atradau efektyviausius aliejų derinius, kurie tinka kiekvienai odai. Šiandien aš vėl žiūriu į save veidrodyje. Mano veidas švyti, ir aš jaučiuosi gražiau nei bet kada anksčiau. Žinoma, ne visos raukšlės visiškai išnyko. Bet tai yra natūralu- dabar mano oda yra graži ir sveika, lygesnė ir jaunatviškai švytinti. Ir už viską esu dėkinga gamtos jėgoms.
Taip, aš nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi su jumis! Aš siūlau eterinius aliejus, aliejų mišinius ir mano namų darbo kremus. Visi šie produktai yra skirti jums pražysti ir padaryti Jūsų odą sveikesnę ir laimingesnę.Vilana Bagdone