Elegantiškas Aromaterapijos dovanų rinkinys

Ultragarsinis aromaterapinis difuzorius ir eterinių aliejų mišiniai 

Ultragarsinis aromaterapinis difuzorius, eterinių aliejų mišinys "Christmas Delight" ir sinerginis eterinių aliejų mišinys "Angel's Shield". 

Elegantiškas Aromaterapijos dovanų rinkinys

Ultragarsinis aromaterapinis difuzorius ir eterinių aliejų mišiniai 

Ultragarsinis aromaterapinis difuzorius, eterinių aliejų mišinys "Christmas Delight" ir sinerginis eterinių aliejų mišinys "Angel's Shield". 

100 % PERDIRBAMA PAKUOTĖ

Šioje pakuotėje yra

Kiekis
52,40 €

Ultragarsinis aromaterapinis difuzeris 

Elegantiškas retro stiliaus dizainas, puoštas su ornamentais, skirtas mylintiems gyvenimą, vertinantiems grožį, sveikatą ir estetiką. Šį aromaterapinį difuzorių lengvai pritaikysite prie bet kurio prabangaus patalpų interjero - jis ne tik papuoš jūsų aplinką bet ir leis mėgautis nuostabiai kvepiančiais SPA malonumais savo namuose ar darbo vietoje. Prietaisas su 7 LED besikeičiančių spalvų apšvietimu ir integruota garso technologija veikia tyliai, raminančiai ir atpalaiduojančiai. Eterinių aliejų garintuvas turi 120ml vandens tapos rezervuarą, kurį kiekvieną kartą galima naudoti iki 5-8 valandų. Galima pasirinkti tęstinį arba protarpinį rūko režimą. Išmani ir patikima automatinio išsijungimo sistema užtikrina, kad prietaisas išsijungs iškart, kai tik vanduo visas išgaruos. Naudojant šį difuzorių bei jame garinamus natūralius eterinius aliejus galite sumažinti stresą, įtampą, pakelti nuotaiką, padėti sveikti esant peršalimui, gerinti miego kokybę bei paskleisti malonius gamtos aromatus naudojamose erdvėse.

Pakuotę sudaro:

  • Aromaterapinis difuzorius
  • Dėžutė
  • Naudojimo instrukcija
  • Adapteris

Eterinių aliejų mišinys "Christmas Delight"

Ši eterinių aliejų kompozicija skirta švenčių laikotarpiu sukurti nepakartojamai žavią, jaukią, magišką atmosferą Jūsų namuose ir išsyk pajusti kalėdinę laimę, džiaugsmą ir vidinę šilumą. "Christmas delight" - spygliuočų, prieskonių ir citrusinių vaisių kvapų derinys, turintis stebuklingą savybę įkvėpti teigiamų emocijų, pakelti nuotaiką, suteikti šventinės energijos, sušildyti jausmus ir atverti širdis bendravimui. Egzotiški bei gaivūs apelsinų, pušų, eukalipto eteriniai aliejai sleidžia itin malonų, neįkyrų aromatą, stiprina imunitetą, sukuria draugišką atmosferą jūsų aplinkoje, o tradicinius kalėdų kvapus primenantys gvazdikėlių, cinamono eteriniai aliejai prideda žemišką pustonį ir kartu su kitais aliejais sukuria tarsi kalėdinį sapną - tonizuoja, sušildo jausmus, suteikia ramybės, jaukumo, harmonijos ir tuo pačiu aromatizuoja kambarį. Garinant šį eterinių aliejų mišinį "Christmas delight" greitai įsijausite į šventinę kalėdų nuotaiką ir nusiteiksite džiaugsmingai.

Sinerginis eterinių aliejų mišinys "Angel's Shield" 

Šis mišinys, sudarytas iš 4 sinergiškai veikiančių eterinių aliejų. Rekomenduojamas naudoti, kuomet padidėja užkrečiamųjų ligų rizika. "Angel's shield" tarsi šydas, pasitelkiant gamtos magiškąją jėgą, apgaubs nuo puolančių virusų ir infekcijų šaltuoju metų laiku. Ypatingomis gydomosiomis, antibakterinėmis, antivirusinėmis savybėmis pasižymintį levandų eterinį aliejų puikiai papildo žavaus citrusinio aromato bergamotės aliejus, teigiamai veikiantis imuninę sistemą ir padedantis kovoti su gripu, kosuliu, angina ir kitais peršalimo simptomais. Sinergiją užbaigia gaivūs ir galingi pušų ir arbatmedžio eteriniai aliejai. Ši aromaterapinė eterinių aliejų sinergija - puikus pagalbininkas, norint sustiprinti imunitetą, padidinti natūralų organizmo atsparumą, dezinfekuoti patalpų orą, jose esančius paviršius, apsisaugoti nuo plintančių virusų, bakterijų ir užtikrinti stiprią sveikatą bei gerą savijautą. 

Ultragarsinis aromaterapinis difuzeris 

Pagamintas iš aplinkai nekenksmingos PP medžiagos ir antikorozinės geležies, be BPA.

Eterinių aliejų mišinys "Christmas Delight"

Citrus sinensis (Apelsinų) peel oil, Cinnamomum zeylanicum (Cinamono) leaf oil, Eugenia caryophyllus (Gvazdikėlių) flower oil, Pinus sylvestris (Pušų) oil, Eucalyptus globulus (Eukalipto) oil, *D-limonene, *Linalool. 

* natūraliai randamas eteriniuose aliejuose.

Netto 10ml

Sinerginis eterinių aliejų mišinys "Angel's Shield" 

Lavandula angustifolia (Levandų) oil, Citrus bergamia (Bergamotės) oil, Pinus sylvestris (Pušų) leaf oil, Melaleuca alternifolia (Arbatmedžio) oil, *D-limonene, *Citral.

* natūraliai randamas eteriniuose aliejuose.

Netto 10ml

Daugiau informacijos apie ingredientus rasite čia.Ultragarsinis aromaterapinis difuzeris 

Šį garintuvą reikia pripildyti vandeniu, į kurį įlašinami keli lašeliai eterinio aliejaus. Prietaisas turi 120 ml vandens talpą, kurią kiekvieną kartą galima naudoti iki 5–8 valandų. Galima pasirinkti tęstinį arba protarpinį rūko režimą. 

Eterinių aliejų mišinys "Christmas Delight"

Įlašinkite kelis lašus į difuzorių, atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite, kad nuostabus aromatas užpildytų jūsų namus. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui.

Geriausia sunaudoti per 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

Sinerginis eterinių aliejų mišinys "Angel's Shield" 

Aromaterapinis eterinių aliejų mišinys, skirtas garinimui aterinių aliejų difuzoriuje, vonios procedūroms, pėdų įtrynimams. Taip pat tinka užlašinti ant viršutinių drabužių. 

Tinka suaugusiems ir vaikams nuo 6 mėn. amžiaus.

Geriausia sunaudoti per 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

Produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

94 Prekės
Atsiliepimų nėra
Čia gali būti jūsų atsiliepimas