Free shipping on orders of 50€  and over ( LT only ). View here. 

PANKOLIŲ ALIEJUS

Eterinis aliejus

Naudojamas kosmetikoje pankolių eterinis aliejus valo ir tonizuoja odą, mažina patinimus, stangrina, lygina smulkias raukšleles, itin tinka riebiai odai, skaistina.


40%
Pankolių Aliejus

PANKOLIŲ ALIEJUS

Eterinis aliejus

Naudojamas kosmetikoje pankolių eterinis aliejus valo ir tonizuoja odą, mažina patinimus, stangrina, lygina smulkias raukšleles, itin tinka riebiai odai, skaistina.


100% recyclable packaging
Kiekis
2,88 €
4,80 €
Nepakanka prekės atsargų


Pankolių eterinis aliejus jaunina odą, lygina gilias veido ir kaklo raukšles.
Jis puikiai tinka riebios, porėtos, suglebusios odos priežiūrai.
Šis eterinis aliejus stangrina pilvo, krūtinės ir klubų odą.
Esant celiulitui ir nutukimui – odos elastingumui ir tamprumui atstatyti naudojamas anticeliulitinis masažas su pankolių eterinio aliejaus mišiniu.
Palankiai veikia moterų hormoninę sistemą. Klimakteriniu periodu stimuliuoja estrogenų gamybą. Laktacijos metu didina pieno kiekį.

Pankolių eterinio aliejaus veikimą sąlygoja jo sudėtyje esančios tokios medžiagos, kaip anetolas, pinenas, felandrenas, kamfenas, fencholas, limonenas.

Pankolių eterinis aliejus valo organizmą, šalina šlakus ir toksinus.
Pasižymi šlapimą varančiu ir švelniu vidurius laisvinančiu poveikiu.
Veikdamas virškinimo sistemą, šalina vidurių užkietėjimą, meteorizmą, pykinimą.
Naudojamas atsiradus inkstų akmenims, celiulitui, patinimams.
Pankolių eterinis aliejus veikia priešgrybeliniai: nustatyta, kad, naudojant pankolių aliejų patalpų dezinfekcijai, 4-5 kartus sumažėja grybelinė tarša.
Pankolis veiksmingas antioksidantas, pasižymintis atsikosėjimą lengvinančiomis, priešuždegiminėmis ir spazmolitinėmis savybėmis.
Gali mažinti kraujospūdį, hipertenzinių reakcijų dažnį ir stiprumą, aritmiją.
Padeda dantenų uždegimo ir jų kraujavimo atvejais.


Sudėtis: Pankolių eterinis aliejus

Geriausia iki: 6 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.  

Netto 10ml


Naudojimo nurodymai: 

Patalpų aromatizavimui 2 – 5 lašus pankolių eterinio aliejaus lašinkite į aromatines lempas ar žvakides, inhaliacijoms – 4 – 5 lašus šio aliejaus lašinkite į karštą vandenį ir kvėpuokite garais. Procedūros naudingos sergant anoreksija, kosint, sergant kvėpavimo takų infekcijomis.

Voniai 6 – 10 lašų pankolių eterinio aliejaus maišykite su šaukštu tirpiklio (medaus, pieno, jogurto, druskos ir pan.) ir pilkite į vandenį. Masažams 5 – 7 lašus šio aliejaus maišykite su šaukštu bazinio aliejaus ir naudokite masažui. Procedūros naudingos pučiant pilvui, kamuojant meteorizmui, kolitui, vidurių užkietėjimui, kitoms virškinimo problemoms, kovojant su celiulitu.

Kosmetinių priemonių praturtinimui 5 – 6 lašus pankolių eterinio aliejaus maišykite su 10 – 15 g kremo ar kitos kosmetinės priemonės ir naudokite papilkėjusiai, senstančiai, suglebusiai, raukšlėtai, riebiai odai prižiūrėti, kovai su celiulitu ir pan.


Pristatymo laikas: produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 7-10 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

59-fennel-oil
Atsiliepimų nėra
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Pasitelkite gamtos jėgą....
Pasitelkite gamtos jėgą....
Visos teisės saugomos. 2019 © VILANA NB LTD. Sukurta su Ideabooz