COFFEE SCRUB.

Kavos šveitiklis kūnui

Šiame šveitiklyje esantis kofeinas gerina šveičiamos odos kraujotaką, kovoja su laisvaisiais radikalais, nuramina sudirgusią odą, atstato saulės padaryta žalą ir veiksmingai padeda stangrinti odą.

COFFEE SCRUB.

Kavos šveitiklis kūnui

Šiame šveitiklyje esantis kofeinas gerina šveičiamos odos kraujotaką, kovoja su laisvaisiais radikalais, nuramina sudirgusią odą, atstato saulės padaryta žalą ir veiksmingai padeda stangrinti odą.

100% recyclable packaging
Kiekis
7,20 €

Kūno šveitimas yra vienas iš geriausių būdų pašalinti negyvas odos ląsteles ir stimuliuoti odos atsinaujinimą. Šis procesas ne tik pagerina odos būklę, bet ir masažinių judesių dėka padeda atsikratyti celiulito, išvengti strijų ir t.t. Daugelyje produktų skirtų kovoti su celiulitu yra kofeino, dėl to, kad kofeinas aktyvina natūralų lipolizės procesą - riebalų deginimą ir pašalinimą iš organizmo. Šiame šveitiklyje esantis kofeinas gerina šveičiamos odos kraujotaką, kovoja su laisvaisiais radikalais, nuramina sudirgusią odą, atstato saulės padaryta žalą ir veiksmingai padeda stangrinti odą. Taip pat sudėtyje esantys abrikosų kauliukų aliejus ir vitaminas E puikai pamaitins odą, atstatys drėgmės balansą ir ją sušvelnins, suteiks nuostabaus švytėjimo ir išlygins tonusą. Negyvoji jūros druska, kartu su kava šiame produkte atliekanti šveičiamąją funkciją, plačiai naudojama kosmetikoje dėl joje esančių mineralų, tokių kaip magnis, natris ir kalis, kurie pagerina odos sugebėjimą išlaikyti drėgmę, giliai išvalo poras ir palieka odą sveikesnę bei nuostabiai švelnią. Šveitikliui nepakartojamą aromatą suteikia pipirmėčių eterinis aliejus ir kava. 

  

Sudėtis: Coffae Arabica seeds, Maris Sal, Prunus Armeniaca kernel oil, Tocopherol, Mentha piperita oil. 
Daugiau informacijos apie ingredientus rasite čia 
Geriausia iki: 6 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.
Netto 200ml

Naudojimo nurodymai: naudokite šveitiklį 3 - 4 kartus per mėnesį. Procedūrą atliekant dažniau rizikuojate suerzinti odą. Jei po šveitimo atsirastų nepageidaujamų šalutinių reiškinių, tokių kaip odos dirglumas, procedūros nekartokite, nes galite būti alergiški kai kurioms sudedamosioms dalims. Šveitimas geriausiai tinka karštoje vonioje, nes atsidariusios poroms lengviau atlikti gilų odos valymą. Po procedūros nuplaukite kūną šaltu vandeniu - uždarysite poras, užtikrinsite veiksmingų vitaminų įsisavinimą. 

Pristatymo laikas: produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

99986 Prekės
Palikti atsiliepimą

I like to feel my skin very soft after bathing. So soon I will try coffee srub I hope it's gonna be like a baby skin

Skin so soft after coffee scrub. Amazing result. Love it one of the best .will order again. Thank you

Amazing product, love the smell and soft skin after. Soft touch of mint makes feel fresh all day long ❤️

Pasitelkite gamtos jėgą....
Pasitelkite gamtos jėgą....
Visos teisės saugomos. 2020 © VILANA NB LTD.