Pirk kremą plaukų galiukams - aliejinę kaukę plaukams gauk už puse kainos! Žiūrėti čia.

Dalintis

Sinergetiniai eterinių aliejų mišiniai – tai biologiškai aktyvūs eterinių aliejų mišiniai. Eterinių aliejų mišiniai, sukurti Vilana Natural Beauty specialistų, pasižymi sinergetiniu veikimu, kai vienas aliejus sustiprina kito aliejaus poveikį, todėl jie yra veiksmingesni už eterinius aliejus, išgautus iš vienos rūšies augalo. Eteriniai aliejai turi vieną labai naudingą bruožą: sumaišymas jų savybių „neužgesina“, bet tik sustiprina. Tarkim, arbatmedžio aliejaus bendradarbiavimas su eukalipto ar citrinų eteriniais aliejais padidina antibakterinį mišinio poveikį 20 kartų. 

Šie eteriniai aliejai balansuoja energiją, pakelia nuotaiką, mažina stresą, ir nuramina besiblaškantį protą. Tai puikus būdas nusiraminti, atsipalaiduoti ir atgauti gerą savijautą.

Parinkti atsižvelgiant į šių dienų užimtų žmonių sinergetinius poreikius. Rasite mišinius prieš virusines infekcijas, bakterinius susirgimus, mažinančius uždegimus, stiprinančius imuninę sistemą, palengvinančių savijautą esant kvėpavimo takų susirgimams, atpalaiduojantys pertemptus raumenis ir t.t.

- slopina stresą, padeda atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos;
- subalansuoja energijos tėkmę gyvybiškai svarbiuose taškuose bei kanaluose;
- stabilizuoja nervinę sistemą;
- atpalaiduoja raumenis;
- suteikia jauninamąjį poveikį kūnui;
- sukuria emocinio komforto, džiaugsmo ir optimizmo kupiną būseną;
- šalina depresyvias būsenas, valo kūną nuo nereikalingų emocijų ir minčių;
- leidžia geriau pažinti savo kūną;
- ramiau reaguojama į stresines bei konfliktines situacijas.
Ištirpinkite stresą, pamaitinkite sielą ir atgaivinkite kūną su eterinių aliejų sinergetiniais mišiniais. Šie mišiniai yra pagaminti iš 100% natūralių, grynų eterinių aliejų. Kiekvienas mišinys pasižymi retomis ir unikaliomis savybėmis.
Sinergetiniai eteriniai aliejų mišiniai užburia nuostabiais kvapais, jų įvairovė patenkins net įmantriausią uoslę. Kadangi jie naudojami įvairiausiais tikslais, nuo grožio ir sveikatos puoselėjimo iki emocinio poveikio, siūlau susipažinti su pupuliariausiais ir nesudėtingais sinergetinių eterinių aliejų mišinių naudojimo būdais.

Eteriniai aliejai į organizmą patenka dviem pagrindiniais būdais – per odą ir uoslę. Tiesa ne visada galima atskirti šiuos aliejų naudojimo būdus, juk darant masažą su eteriniais aliejais įsisaviname juos ne tik per odą, bet drauge ir per uoslę.

Patekę ant odos dėl savo itin lengvos molekulinės struktūros jie labai greitai ir giliai įsiskverbia į odos ir gilesnių audinių ląsteles, patenka į kraujo apytaką. Viena iš naudingiausių tokių mišinių savybių yra ta, kad greitai įsiskverbdami į odą jie aprūpina ją papildoma deguonimi. Įkvepiant eteriniai aliejai smegenyse akimirksniu sužadina biocheminius procesus, kurie reguliuoja mūsų emocijas ir savijautą – atpalaiduoja. 

Patalpoms aromatizuoti/ dezinfekuoti tinkamiausia yra eterinių aliejų difuzeriai. Vidutinio dydžio kambariui (apie 14kv) užtenka į lempą įlašinti 5- 7 lašelius sinergetinio eterinių aliejų mišinuko. 

Jei neturite difuzoriaus galite keleta lašelių eterinio aliejaus įlašinti į indą su džiovintomis gelėmis, užlašinti ant servetėlės ir ją įdėti į spintą arba uždėti ant šilto radiatoriaus, keleta lašų palašinti ant pagalvės. 

Tiesioginei inhaliacijai eteriniai aliejai įkvepiami tiesiai iš buteliuko arba suvilgius servetėlę. Šis būdas ypač tinka kai reikia greito rezultato – labai susijaudinus ar užėjus kosulio priepuoliui, skaudančiai galvai nuraminti. Eterinio aliejaus galima nešiotis buteliuke arba specialiame aromaterapiniame medalione.

Jei esate namie ir turite daugiau laiko įlašinkite 2-3 lašelius į karšto vandens dubenį. Pasilenkite virš jo 20-30 cm atstumu ir užsidenkite galvą rankšluosčiu. Akis laikykite užmerktas, kad nesudirgintumėte.  Tarkim su „Cold Comfot“ sinergetinių eterinių aliejų mišiniu šią procedūrą galima atlikti peršalus, sluoguojant ar skaudant gerklei. 

Namų valymas- užuot namus švarinus cheminiais preparatais, kurių aštrų kvapą jausime kone visą dieną, galime kasdieninį namų valymą paversti maloniu užsiėmimu. Šiam tikslui sukurtas sinergetinis aliejų mišinys „Cleance & Sparkle“ ne tik dezinfekuoja, naikina virusus, bakterijas, valo patalpų orą, bet ir gerina mūsų nuotaiką. Šį mišinuką lašinkite tiesiai ant šluostės, kuria valote dulkes ar įlašinkite porą lašelių į vandenį kuriuo plaunate grindis.

Apsaugai nuo įvairių bakterijų ir virusų. Šie mišiniai- puiki prevencinė priemonė ir pagalba prieš įvairius šaltojo sezono virusus. „Angel‘s Shield puikiai tiks apsisaugoti nuo įvairių susirgimų. O ir naudojimas labai paprastas- tiesiog porą lašų užlašinkite tiesiai ant rūbų (nepalieka dėmių), kas kart išeinant iš namų. 

Aromaterapinė vonia viena iš paprasčiausių ir efektyviausių aromaterapijos rūšių. Tokios vonios poveikis priklausys nuo pasirinkto sinergetinių aliejų mišinuko bei vandens temperatūros. Optimali temperatūra 35-38 laipsniai ir gulėti tokioje vonioje reikėtų apie 20 minučių. Tokia procedūra šalina toksinus, nuovargį, padeda geriau miegoti, peršalus ar įsiskaudėjus galvai.

Suaugusiam asmeniui vienai voniai galima naudoti 5-7 lašus sinergetinio eterinio aliejų mišinio. Kadangi aliejus su vandeniu nesimaišo, prieš pilant į vonią jį reikia ištirpinti. Įlašinkite aliejų į porą saujų jūros druskos, pusę puodelio pieno (bent 3,5% riebumo) ar šaukštą medaus ir gerai išmaišykite. Taip ištirpintas jis galės tolygiai pasklisti vandenyje.

Eteriniai aliejai naudojami masažui įsigeria į odą ir pagerina kraujotaką, atpalaiduoja ar stimuliuoja raumenis. Masažo metu įkvepiamas aromatas veikia centrinę nervų sistemą, atpalaiduoja nuo streso, atstato energijos lygį. Sumaišykite 7-10 lašų pasirinkto eterinio aliejaus su 30 ml augalinio (persikų, migdolų, vynuogių kauliukų ar alyvuogių) aliejaus. Taip pagamintu mišiniu su sinergetiniu sliejų mišiniu „Angel‘s tenderness“ galima masažuoti smilkinius, taip padės nuraminti net didžiausią galvos skausmą. Mišinį laikykite tamsioje vėsioje vietoje ir gaminkite nedideliais kiekiais. 

Dar vienas nuostabus būdas mėgautis sinergetinių aliejų mišinių – pirtyje. Įlašinkite į vandenį, pašlakstykite sienas, grindis, tik nepilkite ant akmenų – eteriniai aliejai sudegs neduodami naudos. Jau įkaitusioje pirtyje juos vertėtų vartoti tik norint aromato ar inhaliacijoms. Pirties garas gali kvepėti jūsų mėgiamu eterinių aliejų mišiniu - „Cosy Time“ subalansuotas būtent šiam malonomui. 

Bet kuriam aprašytam metodui galite naudoti savo mėgstamiausią sinergetinių aliejų mišinį. Svarbu nepadauginti ir naudoti juos tinkamai. 

PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ GRUPĖS FACEBOOK
3 567 nariai
Jokio spam’o
Uždaros diskusijos

Kiekvieno žmogaus kelias link Natūralios kosmetikos yra skirtingas ir net unikalus…Ir jei tu esi čia Vilana Natural Beauty tinklapyje, vadinasi jau nusipirkai, ar ketini įsigyti Natūralios kosmetikos produktą, o tai reiškia – eini su mumis ir Privalai žinoti, kodėl tai Naudinga ir Verta. Prisijunk prie mūsų augančios benruomenės ir išreišk savo įžvalgas ar pateik rūpimus klausimus.

Visos teisės saugomos. 2020 © VILANA NB LTD.