Dalintis

Pasaulis keičiasi tada, kai keitiesi tu pats... Kiekvienas naujas mažas žingnelis, kiekviena nauja graži mintis tavo galvoje ar nuoširdus poelgis tau nutiesia kelią tobulėjimo link... Kelią, kur tave gali pasitikti nuostabūs laimės potyriai, švytinčios akys, ramybės ir gėrio harmonija, džiaugsminga širdis...

Gamta yra didžiausias grožis, kurį mums dovanoja pasaulis. Subtilus užburiančių gėlių žiedų aromatas ar gaivus ryto rasos prisotintas lašelis turi tokių magiškų galių! O medis... Kiekvienas naujas medis- tai tarsi gyvybės ir išminties šaltinis, iš kurio mes semiamės meilės Gamtai ir jėgų gyventi. ???????? Gamta, kurdama tikrus stebukus, mums kelia nuostabą ir susižavėjimą. Ji siejasi su ramybe, harmonija ir dvasingumu, todel dažnai intuityviai traukiamės į gamtą siekdami atgauti gyvybines jėgas, pailsėti, pasisemti įkvėpimo ir vel atkurti savo vidinę pusiausvyrą.

Bet! Meilė gamtai - tai ne tik malonus įkvėpimas gaivaus jos oro gurkšnelio, mokėjimas atkleisti jos paslaptis ir ypatingą galią puoselėti mūsų grožį ir sveikatą. Tai - sugebėjimas ne tik IMTI, bet ir DUOTI.

Kaip augantis medis įleidžia šaknis į žemę, taip ir kiekvienas žmogus palieka savo pėdsaką žemėje. Esame sujungti su žeme. Tam, kad žmogus gyventų ilgai, jis turi būti sveikas, tausoti ne tik save, bet ir aplinką, kurioje gyvename. Kaip kiekvienas medis skleidžia teigiamą energiją, taip ir žmogus savo darbais kuria energiją. Pasodindami naują medį tarsi sustipriname abipusį ryšį su Gamta.

Dabar. Mes jau subrendome pakankamai ir norime įprasminti tą ryšį su Gamta bei atiduoti tam tikrą duoklę Jai. Už tai, ką iš Jos gauname geriausia patenkinti visus savo žmogiškus poreikius. Kasdien keikvienas ių mūsų prisidedame prie klimato kaitos pokyčių, vykdydami kasdienę veiklą: judant, dirbant, naudojantis šiuolaikinėmis techologijomis, keliaujant, pramogaujant, ieškant ir semiantis iš gamtos ypatingų savybių grožiui ir sveikatai puoselėti. Beveik viskas, ką darome, turi įtakos mūsų išmetamo anglies dioksido kiekiui, ko pasekoje vyksta klimato atšlimas. Mažas šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis yra naudingas, nes padeda palaikyti gyvenimui tinkamą Žemės paviršiaus temperatūrą, tačiau per didelis jų kiekis kelia grėsmę žmonijos išlikimui. Kuo mažesnis mūsų anglies pėdsakas, tuo mažesnis bus mūsų indėlis į klimato pokyčius.

Miškai – mūsų planetos plaučiai. Jie ypač gyvybiškai reikalingi dabar, kai dėl žmonijos veiklos pasekmių vyksta klimato kaita ir iškilo grėsmė ne tik mus supančiai gyvajai gamtai, bet ir mums patiems.

Mūsų "dėka" medžiai yra kertami, todėl mes, suvokdami globalios situacijos rimtumo reikšmę, pajutome vidinį poreikį ir šiandien jaučiamės beprotiškai laimingi. Su vienos nuostabios organizacijos pagalba ištarėme "AČIŪ" gamtai, pasodindami Škotijoje 30 naujų medžių. Prasmingas mažas žingsnelis, kurį norisi žengti toliau ir toliau... Siekiant įgyvendinti svajonę didelių gražių darbų link. O tu? Ar eisi su mumis kartu šiuo keliu?

Nes mes nežadame sustoti ties pačiu pirmuoju savo žingsneliu! Mūsų tikslas - pasodinti ir užauginti dar 500 medžių, todėl nekantriai laukiame jau sekančio sodinimo etapo. Na, o jūs taip pat turėsite galimybę prisidėti ir tapti šios nuostabios akcijos dalimi! ???? Karts nuo karto paskelbsime produktus, kuriuos įsigydamos ne tik rūpestingai puoselėsite savo natūralų odos ir plaukų grožį, bet ir prisidėsite 1£ nuo produkto sumos naujų medelių daigų pirkimui.

Kartu mes galime tiek daug !!! Ištieskime ranką gražesniam pasauliui kartu.

PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ GRUPĖS FACEBOOK
3 567 nariai
Jokio spam’o
Uždaros diskusijos

Kiekvieno žmogaus kelias link Natūralios kosmetikos yra skirtingas ir net unikalus…Ir jei tu esi čia Vilana Natural Beauty tinklapyje, vadinasi jau nusipirkai, ar ketini įsigyti Natūralios kosmetikos produktą, o tai reiškia – eini su mumis ir Privalai žinoti, kodėl tai Naudinga ir Verta. Prisijunk prie mūsų augančios benruomenės ir išreišk savo įžvalgas ar pateik rūpimus klausimus.