CARROT MOISTURISING CREAM.

Maitinamasis veido kremas

Atgaivina sausą ir pavargusią veido odą, išlygina jos atspalvį, sudrėkina jauną ar brandžią odą.

CARROT MOISTURISING CREAM.

Maitinamasis veido kremas

Atgaivina sausą ir pavargusią veido odą, išlygina jos atspalvį, sudrėkina jauną ar brandžią odą.

100% recyclable packaging
Talpa
Kiekis
14,00 €

Kadaise ant aukšto kalno, neapsakomo grožio aukso pilyje gyveno karalius ir karalienė. Karalius nuolat stebino savo žmoną brangiausiomis egzotiškomis dovanomis, kokias tik galėjo nupirkti. Tačiau vieną lemtingą dieną ji atsisakė priimti nematyto grožio perlų karūną, tardama vyrui: "Kaip aš galiu žinoti, kad išties myli mane? Viskas, ką tu man duodi – tai visiškai nereikalingos dovanos, tinkamos nebent išpuikusiems dievams. Tai ne meilės dovanos. Jei tikrai mane myli, surask man kažką, kas atskleistų, kad mane pažįsti." Su šias žodžiais karalius pradėjo ieškoti tos ypatingos dovanos, kurios paprašė jo mylimoji. Bėgo ilgi mėnesiai, bet paieškos buvo nevaisingos – karūnos, apyrankės, brangenybės, didžiausi lobiai – karaliui nesisekė rasti nieko kas atskleistų jo begalinę meilę. Vieną naktį, praradęs paskutinę viltį ir ruošdamasis grįžti namo tuščiomis rankomis, karalius užsuko į valstiečių ūkį nakvynei – šventė, šoko, gėrė ir giedojo. Staiga lemtingą akimirką jis pastebėjo, kaip skaisčiai švyti valstiečių oda. Karaliui pasiteiravus, kokia jų grožio paslaptis, valstiečiai atskleidė, kad dideli stebuklai slypi paprastume – jų neišvaizdi, purvinoje žemėje užauginta daržovė daro stebuklus. Jie įteikė jam nedidelę dėžutę su puriu kremu. Jie tvirtino, kad šis buvo sukurtas iš geriausių ingredientų, o pagrindinis jų – paprasta morka, kurios poveikis esą stebuklingas. Iš pradžių karalius nerimavo dėl dovanos paprastumo, tačiau po ilgų apmąstymų nusprendė ją priimti. Jis nustebo sužinojęs kad dovana verta tik sidabrinės monetos ir ją nupirkęs pradėjo ilgą kelionę namo. Žmona sugrįžusį vyrą iš karto pasveikino, apkabino ir pabučiavo – buvo labai jo išsiilgusi. Jis baugščiai įteikė jai savo dovaną, kurią žmona nusinešė išbandyti. Po daugelio valandų laukimo karalienė grįžo su plačiausia šypsena veide. Spuogai, kurie kažkada ją vargino, buvo dingę, jos oda švytėjo ir, didžiausiai karaliaus nuostabai, ji atrodė neapsakomai laiminga. Tą naktį, kai laikrodis išmušė dvylika, jo didenybė ir pats išsmuko iš miegamojo – išbandyti nepaprastojo kremo. Galų gale, kas nenori turėti gražios odos? Kas galėjo pagalvoti, kad kažkas tokio paprasto gali daryti stebuklus?

Atgaivinkite sausą ir pavargusią veido odą, išlyginkite jos atspalvį, sudrėkinkite jauną ar brandžią odą. Veiklusis ingredientas beta karotinas natūraliai suteikia odai spindintį bronzinį blizgesį. Kremo sudėtyje esantis morkų fitolis – tai puikus antioksidantas, pasižymintis vertingomis riebalų rūgštimis, tokiomis kaip oleino ir palmitino rūgštys. Šios skatina viršutinio odos sluoksnio atsinaujinimą, išlaiko drėgmę odoje ir suteikia jai daugiau atsparumo. Saldžiųjų migdolų aliejuje esantys E ir A vitaminai taip pat padeda odai neprarasti drėgmės bei gydo išsausėjusią ir sudirgintą odą, o arganų aliejus užtikrina odos elastingumą ir veiksmingai kovoja su raukšlėmis. Šaltalankių aliejus, taip pat esantis šio kremo sudėtyje, plačiai žinomas ir vertinamas kosmetikoje dėl savo gydančių ir atkuriančiųjų savybių, naudojamas ant odos veikia kaip švelnus valiklis, panaikinantis negyvųjų ląstelių sluoksnį. Šis aliejus taip pat veiksmingai gali paspartinti išbėrimų, nudegimų ir smulkių įpjovimų gijimą. Dėl šių antioksidacinių savybių kremas puikiai tinka siekiant nuraminti sudirgusią odą, kenčiant nuo niežėjimo, žaizdelių, spuogų ir egzemos.

Sudėtis: Lavandula angustifolia (Levandų) hidrolatas, Prunus amygdalus dulcis (Saldžiųjų migdolų) sėklų aliejus, Argania spinosa (Argano) sėklų aliejus, Helianthus annuus (Saulėgrąžų) sėklų aliejus, Cetearyl olivate, Glycerin, Hippophae rhamnoides (Šaltalankių) aliejus, Sorbitan olivate, Benzyl alcohol, Foeniculum vulgare (Pankolių ) aliejus, Cananga odorata (Kvapiųjų kanangų) lapų aliejus, Dunaliella salina (Žaliųjų dumblių) ekstraktas, Dehydroacetic acid, Tocopherol, Daucus carota sativa (Morkų) sėklų aliejus, Ascorbyl palmitate.

Daugiau informacijos apie ingredientus rasite čia.

Geriausia iki: 6 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

Naudojimo nurodymai: kremu rekomenduojama tepti veido ir kaklo sritį. Prieš tepant kremą, apipurkškite veidą hidrolatu/gėlių vandeniu. Į drėgną odą kremas greičiau įsigeria ir jos neriebaluoja. Rekomenduojama normaliai arba sausai odai.

Pristatymo laikas: produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

99960 Prekės
Palikti atsiliepimą

My favorite cream, skin feels soft and hydrated. No more dry skin feeling!

Pasitelkite gamtos jėgą....
Pasitelkite gamtos jėgą....
Visos teisės saugomos. 2019 © VILANA NB LTD.