Free shipping on orders of 50€  and over ( LT only ). View here. 

SWEET GERANIUM NATURAL FACE CREAM

Drėkinamas ir maitinantis dienos kremas

Šis produktas atgaivins ir išlygins Jūsų veido odą. Šis kremas tonizuoja ir minkština odą, padeda jai atgauti sveiką išvaizdą, išlyginti atspalvį.

SWEET GERANIUM NATURAL FACE CREAM

Drėkinamas ir maitinantis dienos kremas

Šis produktas atgaivins ir išlygins Jūsų veido odą. Šis kremas tonizuoja ir minkština odą, padeda jai atgauti sveiką išvaizdą, išlyginti atspalvį.

100% recyclable packaging
Talpa
Kiekis
14,50 €

Ar esate girdėję pasaką apie stebuklingą pievą? Neaprėpiamas laukas, pripildytas nuostabiųjų saldžiųjų palergonijų. Nors tai ir taip įspūdinga - šios gėlės buvo nepaprastos. Aušrai patekant, kiekvieną rytą, visos gėlės lėtai pražysdavo tarsi pirmą kartą, skleisdamos saldžiausią kvapą, paversdamos pievą į spalvų jūrą. Jos šokdavo pagal vėjo ritmą ir dainuodavo kartu su ką tik užgimusiais paukščiais. Tačiau vieną lemtingą naktį, po pilno mėnulio šviesa, mažutis aukso spalvos skraiduolis nuklydo nuo savo kelio ir nusileido didžiosios pievos centre. Išgirdusi mažojo nelaimėlio raudas nubudo visa pieva. Kai paukštis manė viską praradęs nesugebėdamas tamsoje rasti kelio atgal, kaip tik tuo metu iš dangaus nukrito žvaigždė, apšviesdama visą pievą, o jos stebuklingos dulkės nugulė ant palergonijų žiedų. Tačiau tai nebuvo vienintelė žvaigždė - tūkstančiai jų vis krito, nušviesdamos kelią namo mažajam paklydėliui. Gėlės savo žiedlapiais gėrė stebuklingąsias dulkes. Saulei švintant mažasis paukštis jau buvo pakeliui namo. Kai gėlės pradėjo savo rytinį šokį vėjyje, jos jau nebebuvo tokios pačios - stebuklingosios dulkės joms suteikė galią gydyti.

Ar Jums nusibodo, kad Jūsų oda ‘prideda’ Jums metų? Ryškėja raukšlės? Tada kodėl nepabandžius naujojo drėkinančio ir maitinančio dieninio kremo. Šis produktas atgaivins ir išlygins Jūsų veido odą. Praturtintas natūraliais aliejais - kokosų, saldžiųjų migdolų, argano - bei glicerinu, šis kremas tonizuoja ir minkština odą, padeda jai atgauti sveiką išvaizdą, išlyginti atspalvį. Minėti aliejai subalansuoja natūralių reibalų išsiskyrimą, užtikrina optimalų odos drėkinimą bei palaiko jos elastingumą, tuo pačiu suteikdami odai nuostabų natūralų švytėjimą. Šis kompleksas veikia kaip apsauga nuo žalingų išorės veiksnių poveikio ir savyje turi antibakterinių savybių. Reguliariai naudojant odos spalva išsilygina, skatinamas natūralus odos drėkinimas. Taigi, ar esate pasirengę naujam, natūraliam odos įvaizdžiui?

Sudėtis: Aqua, Cocos nucifera oil, Rosa damascena flower water, Argania spinosa kernel oil, Prunus amygdalus dulcis seed oil, Glycerin, Cera alba, Stearic acid, Cetearyl olivate, Benzyl alcohol, Sorbitan olivate, Pelargonium graveolens flower oil, Cananga odorata leaf oil, Tocopherol, Helianthus annuus seed oil, Dehydroacetic acid.

Geriausia iki: 6 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

Netto 50ml

Naudojimo nurodymai: kremu rekomenduojama tepti veido ir kaklo sritį. Prieš tepant kremą, apipurškite veidą hidrolatu/gėlių vandeniu, nes į drėgną odą kremas įsigeria greičiau ir ši nesiriebaluoja. Rekomenduojama sausai ir brandžiai veido odai. 

Pristatymo laikas: produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

80-Hydrating_and_Nourishing_day_cream
99951 Prekės
Atsiliepimų nėra
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Pasitelkite gamtos jėgą....
Pasitelkite gamtos jėgą....
Visos teisės saugomos. 2019 © VILANA NB LTD. Sukurta su Ideabooz