Free shipping on orders of 50€  and over ( LT only ). View here. 

GASULO MOLIS

Mišriai ir riebiai odai

Drėkina odą ir plaukus, pašalina nešvarumus, išvalo ir skaistina odą, gerina jos elastingumą, pašalina riebalų perteklių ir negyvas ląsteles.

GASULO MOLIS

Mišriai ir riebiai odai

Drėkina odą ir plaukus, pašalina nešvarumus, išvalo ir skaistina odą, gerina jos elastingumą, pašalina riebalų perteklių ir negyvas ląsteles.

100% recyclable packaging
Talpa
Kiekis
5,40 €

Tai 100% natūrali dykumų naudingoji iškasena. Šis molis kilęs iš derlingų Atlaso kalnų, esančių Maroke - prabangiausias, itin kokybiškas molis, dažniausiai naudojamas Spa procedūroms. Gasulo molis ypač vertinamas dėl savo universalumo, nes idealiai tinka ne tik kaukėms, bet ir kaip natūralus veido ar net plaukų prausiklis. Gasulo molis jau daugiau kaip 1400 metų naudojamas kaip muilas, veido prausiklis, šampūnas, plaukų kondicionierius, visos kūno odos priežiūros priemonė prabangiausiuose pasaulio Spa salonuose. Dabar šiuo ypatingu moliu galite mėgautis ir savo namuose. Tyrimai įrodė neginčijamą Gasulo molio naudą sveikatai, nes jis drėkina odą ir plaukus, pašalina nešvarumus, išvalo ir skaistina odą, gerina jos elastingumą, pašalina riebalų perteklių ir negyvas ląsteles, dėl to oda greičiau atsinaujina. 

Sudėtis: 100% ghassoul (rhassoul) molis 

Geriausia iki: 6 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

 

Naudojimo nurodymai: gasulo molis naudojamas sumaišius jį su vandeniu ar gėlių vandeniu. Skysčių reikia pilti tiek, kad molis taptų malonios ir vientisos konsistencijos košele. Jeigu oda ar plaukai labai sausi, rekomenduojama papildomai įpilti augalinio nerafinuoto aliejaus - simondsijų (jojobos), saldžiųjų migdolų, avokadų ar argano. Košele lygiu sluoksniu ištepkite veidą, palaikykite 10-15 minučių, tada sukamaisiais judesiais masažuodami veido odą nuplaukite. Gasulo molį naudokite ir plaukų kaukėms. Plaukų sruogas tolygiai sutepkite molio košele, palaikykite 20 minučių, nuskalaukite ir išplaukite plaukus ekologišku šampūnu.

Pristatymo laikas: produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 4-5 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

114-rhassoul-clay
9995 Prekės
Atsiliepimų nėra
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Pasitelkite gamtos jėgą....
Pasitelkite gamtos jėgą....
Visos teisės saugomos. 2019 © VILANA NB LTD. Sukurta su Ideabooz