ROŽIŲ HIDROLATAS

Visų tipų odai, ypač sausai ir jautriai

Šis hidrolatas veikia, kaip odą sutraukiantis tonikas, padedantis mažinti odos paraudimus, kuriuos sukelia išsiplėtę kapiliarai.

ROŽIŲ HIDROLATAS

Visų tipų odai, ypač sausai ir jautriai

Šis hidrolatas veikia, kaip odą sutraukiantis tonikas, padedantis mažinti odos paraudimus, kuriuos sukelia išsiplėtę kapiliarai.

100 % PERDIRBAMA PAKUOTĖ
Purkštukas
Talpa
Kiekis
9,70 €

Kvapnusis rožių hidrolatas apsaugo odą nuo ankstyvojo odos senėjimo požymių, raukšlių susidarymo bei įvairių odos uždegimų. Šis hidrolatas veikia, kaip odą sutraukiantis tonikas, padedantis mažinti odos paraudimus, kuriuos sukelia išsiplėtę kapiliarai. Rožių hidrolatas jau nuo seno plačiai naudojamas odos priežiūrai bei įvairių grožio produktų gamybai, nes ne tik puikiai valo odą, bet ir drėkina, regeneruoja, minkština, sutraukia poras ir ramina. Kerinčio aromato rožių vanduo tinka visiems odos tipams, o ypatingai brandžios, jautrios, sausos ir vystančios odos priežiūrai.

Natūralus rožių hidrolatas. Kilmės šalis: Bulgarija.

Hidrolatą galima naudoti kaip veido toniką ir gaiviklį: sudrėkinkite hidrolatu vatos diskelį arba apipurkškite švarią odą ir leiskite nudžiūti natūraliai. Po procedūros patepkite veido odą natūraliu kremu ar nerafinuotu aliejumi. Hidrolatą galima naudoti naminių veido kaukių gamyboje, vietoje vandens. Rekomenduojama visų tipų odai, ypač brandžiai, sausai ir jautriai.

Geriausia sunaudoti per 6 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos. Rekomenduojama laikyti šaldytuve (2°-3°C).

Produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

9992 Prekės
Palikti atsiliepimą

I am so in love with ROSE HYDROLATE it not just hydrates my skin but also helps with my breakouts. 10 out of 10 !

Visos teisės saugomos. 2020 © VILANA NB LTD.