ŽALIASIS MOLIS

 Mišriai, riebiai odai

Puikiai išvalo odą nuo toksinų, gerina kraujotakos ir riebalinių liaukų veiklą, skatina regeneraciją, stangrina odą ir lygina raukšles.

ŽALIASIS MOLIS

 Mišriai, riebiai odai

Puikiai išvalo odą nuo toksinų, gerina kraujotakos ir riebalinių liaukų veiklą, skatina regeneraciją, stangrina odą ir lygina raukšles.

100 % PERDIRBAMA PAKUOTĖ
Talpa
Kiekis
3,20 €

Žaliasis molis yra pati vertingiausia molio rūšis, ypač vertinama dėl priešuždegiminių ir sugeriamųjų savybių. Šis molis giliai valo odą, sugerdamas riebalų perteklių, tuo pat metu sudrėkindamas išsausėjusias odos vietas. Dėl šių savybių žaliasis molis puikiai tinka mišriai, riebiai odai. Žaliasis molis yra antibakterinis – puikiai išvalo odą nuo toksinų, gerina kraujotakos ir riebalinių liaukų veiklą, skatina regeneraciją ir padeda odai efektyviau įsisavinti naudingąsias medžiagas. Taip pat stangrina odą, lygina raukšles. Žaliasis molis naudojamas giliai valančių odos kaukių sudėtyje ir gydomuosiuose  kompresuose. Reguliariai naudojant žaliąjį molį oda tampa minkšta, glotni, sureguliuojamas riebalų perteklius. Dėl stipraus valančiojo poveikio netinka jautriai odai. 

Žaliasis (montmorilonito) molis. Kilmės šalis: Prancūzija

Žaliasis molis naudojamas sumaišius jį su vandeniu ar gėlių vandeniu. Skysčio reikia pilti tiek, kad molis taptų malonios ir vientisos konsistencijos košele. Jeigu oda ar plaukai labai sausi, rekomenduojama papildomai įpilti augalinio nerafinuoto aliejaus - simondsijų (jojobos), saldžiųjų migdolų, avokadų ar argano. Košele lygiu sluoksniu ištepkite veidą, palaikykite 15 minučių, tada sukamaisiais judesiais masažuodami veido odą nuplaukite. Žaliojo molio veido kaukę rekomenduojama naudoti bent kartą per savaitę.Rekomenduojamas mišriai, riebiai odai. 

Geriausia sunaudoti per 6 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos. 

Produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

99978 Prekės
Palikti atsiliepimą

Highly recommend product. Wonderful result after first time use. Botox effect. Clean and smooth skin. For maximum result add few drops of oil. Olive oil can do.. I love all vilana product.